www.smogolice.eu
POD NAJLEPSZĄ OPIEKĄ

Zdajemy sobie sprawę, że intensywny trening sportowy jest dla koni niezupełnie naturalny, dlatego pierwszorzędną kwestią jest dla nas zapewnienie im fachowej opieki z zakresu profilaktyki, odnowy biologicznej i leczenia. W ten sposób gwarantujemy indywidualnie zaplanowaną pracę, która pozwala na dobry rozwój konia, ale jest adekwatna do jego możliwości fizycznych i daje wiedzę o słabościach, które można zniwelować odpowiednim treningiem i opieką.

W naszej stajni cyklicznie gości jeden z najlepszych europejskich lekarzy weterynarii, specjalista w diagnostyce i profilaktyce koni sportowych, dr Marc Suls. Bieżącą opiekę weterynaryjną nad końmi zapewnia dr Maciej Kujawski.

Staramy się unikać problemów zdrowotnych kładąc nacisk na działania profilaktyczne. Dlatego wybraliśmy jednego z najlepszych podkuwaczy w Polsce Michała Nojmana – cenionego przez polskich i zagranicznych lekarzy weterynarii oraz wybieranego przez najlepszych polskich jeźdźców.

W możliwie jak najszybszej regeneracji koni przed i po wysiłku oraz w ewentualnej rekonwalescencji, regularnie pomaga nam, ciesząca się uznaniem wielu polskich zawodników, specjalistka terapii manualnej (masaż, streching) Joanna Zdanowska.

Nasze konie są pod stałą opieką holenderskiego specjalisty z zakresu stomatologii koni, Jeana Winkelmolena.